Racing Stevoort
Zaalvoetbal vzw
Stamnummer: A 0180
Racing Stevoort
 
Algemene Gegevens bij oprichting in 1974
Seizoen 1985 - 1986
Seizoen 1986 - 1987
Seizoen 1987 - 1988
Seizoen 1988 - 1989
Seizoen 1989 - 1990
Seizoen 1990 - 1991
Seizoen 1991 - 1992
Seizoen 1992 - 1993
Seizoen 1993 - 1994
Seizoen 1994 - 1995
Seizoen 1995 - 1996
Seizoen 1996 - 1997
Seizoen 1997 - 1998
Seizoen 1998 - 1999
Seizoen 1999 - 2000
Seizoen 2000 - 2001
Seizoen 2001 - 2002
Seizoen 2002 - 2003
Seizoen 2003 - 2004
Licentie-voorwaarden
Seizoen 2004 - 2005
Seizoen 2005 - 2006
Seizoen 2006 - 2007
Seizoen 2007 - 2008
Seizoen 2008 - 2009
Seizoen 2009 - 2010

Aansluiting bij de “Belgische Zaal- en Miniatuurvoetbalbond” op 20 mei 1974

Het door de bond toegewezen stamnummer = 180

Eerste Bestuur :

Voorzitter : Marc Bussé
Secretatis : Roger Colemont
Penningmeester : Ivo Brems
Gewone clubleden : Theo Bussé, Gilbert Motmans, Jean Motmans, Nik Philtjens,

Eddy Severy, Maurice Tabruyn, Ferdinand Vandevoort en

Georges Vandevoort

Ploeg in competitie : Eén

Sporthal voor thuiswedstrijden : De Alk te Alken

Bestuur
Voorzitter : Georges Vandevoort
Secretaris : Gilbert Motmans
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Jos Hermans , Omer Vandenrijt
Ere-lid : Paul Bex

1 e ploeg - 2 e Provinciale
Coach : Omer Vandenrijt
Redding verwezenlijkt in de 3 laatste wedstrijden

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
2 e plaats

Aantal leden : 19

Bestuur
Voorzitter : Michel Koppers
Secretaris : Gilbert Motmans
Penningmeester : Michel Koppers
Leden: Omer Vandenrijt, Jos Put, Roland Jooken
Ere-lid : Paul Bex

1 e ploeg - 2 e Provinciale
Coach : Gilbert Motmans

3 e plaats (13 winst, 8 verlies, 5 gelijk, 78 gemaakt, 53 tegen, 31ptn)

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
6 e plaats (13 winst, 10 verlies, 3 gelijk, 99 gemaakt, 83 tegen, 29ptn)
Aantal leden : 21 (16 actieve leden en 5 niet-actieve leden)

Bestuur
Voorzitter : Jos Hermans
Secretaris : Roland Jooken
Penningmeester : Michel Koppers
Leden: Omer Vandenrijt, Luc Vandenrijt

1 e ploeg - 2 e Provinciale
Coach : Jos Hermans

10 e plaats (7 winst, 14 verlies, 5 gelijk, 93 gemaakt, 96 tegen, 19ptn)

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
5 e plaats (12 winst, 10 verlies, 0 gelijk, 69 gemaakt, 69 tegen, 24ptn)
Aantal leden : 24 (21 aktieve leden en 3 niet-aktieve leden)

Bestuur
Voorzitter : Omer Vandenrijt
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden: Ludo Dupont, Jaak Goorts

1 e ploeg - 2 e Provinciale
Coach : Alain Jooken

9 e plaats (7 winst, 14 verlies, 5 gelijk, 65 gemaakt, 75 tegen, 19ptn)

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
5 e plaats (13 winst, 7 verlies, 6 gelijk, 110 gemaakt, 80 tegen, 32ptn)
Aantal leden : 21 (17 aktieve en 4 niet-aktieve leden)

Bestuur
Voorzitter : Ludo Dupont
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden: Jaak Goorts, Guy Jaenen, Benny Hermans

1 e ploeg - 2 e Provinciale
Coach : Alain Jooken

Promotie naar 1 e provinciale
2 e plaats (17 winst, 5 verlies, 4 gelijk, 116 gemaakt, 65 tegen, 38ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Guy Franssens 29
2 Peter Bex 27
3 Benny Hermans 26

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
Kampioen
(14 winst, 6 verlies, 0 gelijk, 99 gemaakt, 60 tegen, 28ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Jos Hermans 20
2 Herman Santermans 18
3 Stefan Hasevoets 15

Aantal leden : 21 (18 actieve en 3 niet-actieve leden)

Bestuur
Voorzitter : Ludo Dupont
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Benny Hermans, Ronny Lenaert

1 e ploeg - 1 e Provinciale
Coach : Alain Jooken

Degradatie naar 2 e provinciale : Laatste plaats met 11ptn

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Bex 14
2 Guy Franssens 13
3 Patrick Vanelderen 10

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
Kampioen

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Herman Santermans 33
2 Jos Hermans 16
3 Frank Monfort 14

Aantal leden : 22 (18 actieve en 4 niet-actieve leden)

Bestuur
Voorzitter : Ludo Dupont
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Benny Hermans, Filip Franssens

1 e ploeg - 2 e Provinciale
Coach : Alain Jooken

Kampioen en promotie naar 1 e provinciale

(5 matchen voor einde competitie nog 5 punten achter de leider SH Tongeren en beslissende laatste wedstrijd tegen SH Tongeren gewonnen)

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
5 e plaats

Aantal leden : 23 (17 actieve en 6 niet-actieve leden)

Bestuur
Voorzitter : Ludo Dupont
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Filip Franssens, Benny Hermans

1 e ploeg - 1 e Provinciale
Coach : Alain Jooken

7 e plaats gelijk met ZVK Kermt (12 winst, 10 verlies, 4 gelijk, 95 gemaakt, 79 tegen, 28ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Bex 29
2 Guy Franssens 20
3 Patrick Vanelderen 19
4 Benny Hermans 10

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
Kampioen

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Herman Santermans 23
2 Chris Salmon 21
3 Frank Monfort 16
4 Michel Aerts 10

Aantal leden : 24 (19 actieve en 5 niet-actieve leden)

Bestuur
Voorzitter : Ludo Dupont
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Filip Franssens , Benny Hermans, Annick Hellings, Guy Jaenen

1 e ploeg - 1 e Provinciale
Coach : Alain Jooken

3 e plaats na kampioen Building House Genk en Park Houthalen (26match,13winst, 6verlies, 7gelijk, 84gemaakt, 66tegen, 33ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Bex 22
2 Guy Franssens 18
3 Bart Antheunis 13
4 Michel Aerts 11

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
12 e plaats (26match,6winst,14verlies,6gelijk,94gemaakt,107tegen,18ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Herman Santermans 18
2 Jan Trekels 18
3 Frank Monfort 12
4 Ronny Buckinx 11

Scholieren
Kampioen bij eerste deelname (14match,12winst,1verlies,1gelijk,133 gemaakt,41tegen,25ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Frank Grauls 46
2 Jan Liefsoens 21
3 Koen Franssens 20
4 Patrick Bruyninx 18

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Filip Franssens, Benny Hermans, Annick Hellings, Hugo Houbrechts, Guy Jaenen

1 e ploeg - 1 e Provinciale
Coach : Jan Trekels

Kampioen
Promotie naar 3 e Nationale ( 26match, 21winst, 3verlies, 2gelijk, 128gemaakt, 60tegen, 44ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Bart Antheunis 31
2 Patrick Vanelderen 29
3 Guy Franssens 23
4 Peter Bex 20

Beker van Limburg uitgeschakeld in de 1/4 e finales
Racing Stevoort - Mannschaft Bilzen (1 e nat) 2 - 4

Beker van Belgie uitgeschakeld in de 1/16 e finales
Racing Stevoort - Sprimont (2 e nat) 3 - 5

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
6 e plaats (24match,10winst, 10verlies, 4gelijk, 96gemaakt, 82 tegen, 24ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Frank Monfort 25
2 Herman Santermans 13
3 Guy Jaenen 12
4 Gery Poelmans 10

Juniors
3 e plaats na Ham Hoepertingen en Mievok Nieuwerkerken ( 12match, 9winst, 2verlies, 1gelijk, 86gemaakt, 32tegen, 19ptn)

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Jan Liefsoens 23
2 Koen Franssens 19
3 Frank Graul 17
4 Raf Severy 13

Scholieren
Geen competitie, enkel bekerwedstrijden

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Filip Franssens, Annick Hellings, Benny Hermans, Hugo Houbrechts, Guy Jaenen

1 e ploeg - 3e Nationale
Coach : Jan Trekels

5 e plaats als nieuweling in 3 e nationale

Eurosport Bocholt
EGR Zonhoven
Park Houthalen
Ersa Opglabbeek 30 19 5 6 123 80 62
Racing Stevoort 30 15 6 9 124 90 51
Oranje Spalbeek 30 12 10 8 110 88 46
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Patrick Vanelderen 31
2 Peter Bex 24
3 Bart Antheunis 16
4 Guy Franssens 16

Beker van Limburg uitgeschakeld in de 1/16 e finales door JT Maasmechelen (2 e nationale)

Beker van Belgie uitgeschakeld in de 1/4 e finales door Isola Hoeselt (1 e nationale)

2 e ploeg - Gewestelijke Reserven
3 e plaats

Oranje Spalbeek 19 14 2 3 110 50 45
Onbet.Tongeren 19 14 2 3 89 42 45
Racing Stevoort 19 12 3 4 87 37 40
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Raf Severy 18
2 Frank Monfort 15
3 Herman Santermans 12
4 Gery Poelmans 10

Juniors
8 e plaats Racing Stevoort 15 5 8 2 60 71 17

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Tom Franssens 20
2 Jan Bex 11
3 Raf Severy 10
4 Koen Franssens 7

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Filip Franssens, Annick Hellings, Benny Hermans, Hugo Houbrechts, Guy Jaenen, Jan Trekels

1 e ploeg - 3e Nationale
Tweede seizoen in 3 e nationale met eindresultaat 7 e plaats

Coach : Alain Jooken

Park Houthalen 78ptn
Ersa Opglabbeek 69
EGR Zonhoven 59
Oranje Spalbeek 47
ZVK Landen 46
Inter Kermt 45
Racing Stevoort 30 - 10 - 12 - 8 - 97 - 98 - 38
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Patrick Vanelderen 24
2 Peter Bex 20
3 Jan Liefsoens 15
4 Bart Antheunis 11

Beker van Limburg uitgeschakeld in de 1/8 e finales
In MC Lommel (1 e provinciale) uitslag : 4-2

Beker van Belgie uitgeschakeld in de 1/16 e finales
In TL Ranst (2 e nationale) uitslag : 4-2

2 e ploeg A - Gewestelijke Reserven
2 e plaats na de 2 e ploeg Stip

123 doelpunten voor - 63 doelpunten tegen

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Tom Franssens 24
2 Peter Santermans 17
3 Herman Santermans 14
4 Tom Put 11

2 e ploeg Stip - Gewestelijke Reserven
Kampioen
1 e seizoen bij Racing Stevoort
145 doelpunten voor - 62 doelpunten tegen

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Dirk Gielen 30
2 Stefan Hasevoets 24
3 Guy Jaenen 21
4 Frank Monfort 21

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Benny Hermans, Hugo Houbrechts,Jan Trekels

1 e ploeg - 3e Nationale
Derde seizoen in 3 e nationale met eindresultaat 8 e plaats

Coach : Robert Jeuris

MC Lommel
Ersa Opglabbeek
EGR Zonhoven
Inter Kermt
Zwelgers Alken
ZVK Landen
Ponderosa Kotem 30 - 13 - 10 - 7 - 94 - 89 - 46
Racing Stevoort 30 - 13 - 14 - 3 - 100 - 96 - 42
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Bex 19
2 Koen Franssens 19
3 Guy Franssens 14
4 Jan Liefsoens 16

Beker van Limburg uitgeschakeld in de eerste ronde door Inter Kermt
Met strafschoppen (4-3) na gelijkspel in de match (2-2)

Beker van Belgie uitgeschakeld in de 1/32 e finales door Beyne-Embourg
(vice-kampioen in 1 e nationale)

2 e Ploeg A - Provinciale Reserven
Coach : Benny Hermans

11 e plaats met 27 punten

Kampioen : Ersa Opglabbeek

2 e Ploeg Stip - Gewestelijke Reserven
2 e plaats met 35 punten na Kampioen : ZVK Tuilt

2 e Ploeg Stemini - Gewestelijke Reserven
Gewestelijke Reserven

6 e plaats met 25 punten

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Benny Hermans,Hugo Houbrechts,Jan Trekels

1 e ploeg - 3e Nationale
Vierde seizoen in 3 e nationale met eindresultaat Kampioen

Coach : Robert Jeuris (2 e seizoen)

Racing Stevoort 30 - 25 - 3 - 2 - 188 - 74 - 77
Ponderosa Kotem 30 - 18 - 7 - 5 - 137 - 107 - 59
De Mini’s Ham 30 - 17 - 9 - 4 - 115 - 87 - 55
Scherpenheuvel 30 - 17 - 9 - 4 - 150 - 123 - 55
ZVC Peltri Bree 30 - 17 - 10 - 3 - 147 - 130 - 54
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Dave Janssens 44
2 Tom Franssens 30
3 Jan Liefsoens 29
4 Peter Bex 27

Beker van Limburg u itgeschakeld in de 1/4 e finales door ZVK Hasselt
(1 e nationale) met strafschoppen (4-3) na gelijkspel in de match en na verlengingen (4-4).

Beker van Belgie u itgeschakeld in de 2 e ronde door Junkie’s
Boussu-Hornu (1 e nationale) met 2-3;

2 e Ploeg A - Gewestelijke Reserven
Coach : Benny Hermans

4 e plaats met 44 punten

2 e Ploeg Stip - Gewestelijke Reserven
3 e plaats met 46 punten

Zelfde reeks als 2 e ploeg A

ZVK Inter Diepenbeek 52 punten
Mini Nieuwerkerken 48 punten
Racing Stevoort Stip 46 punten
Racing Stevoort A 44 punten
Palermo Koninksem 39 punten

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Benny Hermans, Hugo Houbrechts, Jan Trekels

1 e ploeg - 2e Nationale
Eerste seizoen in 2 e nationale met eindresultaat 6 e plaats

Coach : Jan Trekels

Eurosport Bocholt 30 - 28 - 1 - 1 - 164 - 68 - 85
Kermt-Hasselt 30 - 24 - 5 - 1 - 196 - 85 - 73
MC Lommel 30 - 19 - 10 - 1 - 164 - 115 - 58
GP Aartselaar 30 - 18 - 8 - 4 - 144 - 95 - 58
Duffel 30 - 17 - 10 - 3 - 191 - 142 - 54
Racing Stevoort 30 - 16 - 9 - 5 - 140 - 129 - 53
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Dave Janssens 22
2 Jan Liefsoens 21
3 Tom Franssens 19
Beker van Limburg uitgeschakeld in de 1/16 e finales
door ZVK Boys Landen (1 e provinciale) met 6-3

Beker van België uitgeschakeld in de 2 e ronde
door Carritex Franchimont (2 e nationale) met 6-2

2 e Ploeg A - Provinciale Reserven
Coach : Benny Hermans

2e plaats met 39 punten

ZVK St.Truiden 20 - 14 - 3 - 3 - 107 - 49 - 45
Racing Stevoort 20 - 12 - 5 - 3 - 113 - 72 - 39
Kermt-Hasselt 20 - 10 - 7 - 3 - 85 - 83 - 33
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Raf Severy 24
2 Peter Santermans 13
3 Jan Bex 12
4 Wouter Franssens 12
5 Niels Martens 12

2 e Ploeg Stip - Gewestelijke Reserven
4 e plaats

Palermo Koninksem 22 - 16 - 3 - 3 - 132 - 66 - 51
Groenhof Jeuk 22 - 15 - 5 - 2 - 112 - 70 - 47
ZVK Terkoest 22 - 12 - 9 - 1 - 117 - 100 - 37
Racing Stevoort 22 - 12 - 9 - 1 - 100 - 100 - 37
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Andy Koppers 33
2 Dirk Gielen 21

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Jos Hermans
Leden : Benny Hermans, Hugo Houbrechts, Jan Trekels, Lode Van Overbeke

1 e ploeg - 2e Nationale
Tweede seizoen in 2 e nationale met eindresultaat 6 e plaats
Coach : Jan Trekels

MC Lommel 32 - 22 - 4 - 6 - 160 - 101 - 72
Kermt-Hasselt 32 - 22 - 5 - 5 - 170 - 92 - 71
Geleeg Leopoldsburg 32 - 23 - 8 - 1 - 195 - 109 - 70
Excelsior Duffel 32 - 21 - 6 - 5 - 186 - 114 - 68
GP Aartselaar 32 - 21 - 9 - 2 - 155 - 97 - 65
Racing Stevoort 32 - 15 - 14 - 3 - 135 - 139 - 48
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Jan Liefsoens 29
2 Johan Ceulemans 24
3 Stevy Houbrechts 16

Beker van Limburg Uitgeschakeld in de 1/8 e finales
door Barca Genk in de Gemeentelijke Sporthal van Opglabbeek met 6 - 3
Beker van België Uitgeschakeld in de 5 e ronde
Door ZVK Kermt-Hasselt in de Sportschuur van Kuringen met 5 - 4

2 e ploeg Satelliet - 4 e provinciale
4 e plaats

Coach : Benny Hermans

QFC Hasselt 24 - 21 - 2 - 1 - 125 - 57 - 64
Kermt-Hasselt Satelliet 24 - 20 - 4 - 0 - 145 - 55 - 60
Kiemini Hasselt 24 - 19 - 4 - 1 - 175 - 65 - 58
Racing Stevoort Satelliet 24 - 14 - 6 - 4 - 161 - 95 - 46


2 e ploeg Stip - 4 e provinciale
Ingeschreven als reserven

Bij het opmaken van de officiële rangschikking wordt door de KBVB-Futsal geen rekening gehouden met de resultaten van de matchen van de reservenploegen en komen hierdoor niet voor in de officiële rangschikking.

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Geert Thoelen 24
2 Bert Thoonen 20

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Hugo Houbrechts, Jan Trekels, Lode Van Overbeke, Paul Kreemers, Jos Vandezande

1 e ploeg - 2e Nationale
Derde seizoen in 2 e nationale met als eindresultaat voorlaatste en degradatie naar 3 e nationale

Coach : Jan Trekels wordt na enkele matchen afgelost door het duo Peter Bex en Guy Franssens

Geleeg Leopoldsburg 24 - 23 - 1 - 0 - 159 - 58 - 69
Juventini Beyne 24 - 16 - 5 - 3 - 128 - 85 - 51
GDL Châtelet 24 - 11 - 6 - 7 - 94 - 77 - 40
12. Racing Stevoort 24 - 3 - 12 - 9 - 79 - 114 - 18
13. EGR Zonhoven 24 - 3 - 15 - 6 - 85 - 151 - 15

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Jan Bex 13
2 Peter Bex 12
3 Wouter Franssens 12
Beker van Limburg Uitgeschakeld in de 1/8 e finales door Kermt-Hasselt (1 e nationale)
in de sportschuur te Kuringen met strafschoppen (4 - 3) na gelijkspel in de match (3 - 3)

Beker van België Uitgeschakeld in de 6 e ronde door MC Lommel (1 e nationale)
in het Sportcentrum van Lommel met 6 - 0

2 e ploeg Satelliet - 4 e provinciale
5 e plaats

Coach : Benny Hermans

Thor Kermt 22 - 19 - 1 - 2 - 162 - 66 - 59
EGR Zonhoven S. 22 - 18 - 4 - 0 - 151 - 61 - 54
SahinSport Hasselt 22 - 16 - 5 - 1 - 155 - 81 - 49
Azzuri Beringen 22 - 14 - 8 - 0 - 130 - 93 - 42
Racing Stevoort S. 22 - 11 - 8 - 3 - 128 - 87 - 36
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Jens Martens 44
2 Peter Santermans 22
3 Raf Severy 13

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Hugo Houbrechts, Jan Trekels, Lode Van Overbeke, Paul Kreemers, Jos Vandezande

1 e ploeg - 3e Nationale
Eerste seizoen in 3 e nationale met als eindresultaat 10 e plaats

Coach : Lode Van Overbeke

1. Forza Ajax Berlaar 26 - 24 - 1 - 1 - 198 - 57 - 73
2. Palermo Koninksem 26 - 21 - 4 - 1 - 144 - 57 - 64
3. Axtron Wellen 26 - 15 - 5 - 6 - 120 - 91 - 51
10. Racing Stevoort 26 - 8 - 13 - 5 - 88 - 105 - 29
11. ZVL Landen 26 - 8 - 13 - 5 - 86 - 104 - 29
12. SK Eigenbilzen 26 - 7 - 14 - 5 - 102 - 123 - 26
13. MF Cheratte 26 - 6 - 19 - 1 - 90 - 151 - 19
14. Nieuwerkerken 26 - 1 - 24 - 1 - 59 - 183 - 4

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Johan Ceulemans 18
2 Tim Leers 12
3 Dave Janssens 10
4 Peter Marechal 10


Beker van Limburg Uitgeschakeld in de 4 e ronde door Olympia Heusden (2 e prov.)
in Sporthal Olympia te Heusden met 4 - 1

Beker van België Uitgeschakeld in de 2 e ronde door Dynamo Stockheim (4 e nat.)
in de Stedelijke Sporthal van Dilsen met 4 - 1

2 e ploeg Satelliet - 4 e provinciale
11 e plaats

Coach : Benny Hermans

Nina Zonhoven 26 - 22 - 1 - 2 - 219 - 83 - 69
Patrick’s Pub D’beek 26 - 18 - 7 - 1 - 151 - 113 - 55
ZVC Kat Bokrijk 26 - 15 - 8 - 3 - 139 - 114 - 48
Inter Diepenbeek Satelliet 26 - 15 - 11 - 0 - 139 - 116 - 45
....
11. Racing Stevoort Satelliet 26 - 9 - 16 - 1 - 124 - 114 - 28

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Geert Loncke 14
2 Peter Marechal 12
3 Jens Martens 9

Kadetten
Coach : Jan Trekels

Spelers : Kevin Berden, Jan Bogaerts, Sander Menten, Martijn Orye, Niels Robben, Bart Schoubs, Björn Smeets, Kobe Trekels, Brecht Vandersmissen, Lennert Vesters

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Jan Trekels, Lode Van Overbeke, Paul Kreemers

1 e ploeg - 3e Nationale
Tweede seizoen in 3 e nationale met als eindresultaat 11 e plaats

Coach : Lode Van Overbeke

1. ZVK Scherpenheuvel 26 - 21 - 2 - 3 - 109 - 47 - 66
2. ZVK Eisden Dorp 26 - 20 - 6 - 0 - 125 - 66 - 60
3. ZVL Landen 26 - 17 - 6 - 3 - 129 - 67 - 54
11. Racing Stevoort 26 - 7 - 15 - 4 - 77 - 91 - 25
12. JS Grivegnée 26 - 7 - 16 - 3 - 73 - 151 - 24
13. MFC Limont 2000 26 - 5 - 16 - 5 - 85 - 118 - 20
14. SK Eigenbilzen 26 - 3 - 21 - 2 - 63 - 132 - 11

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Marechal 15
2 Kris Geijsels 14
3 Ilhan Kodalci 12
Beker van Limburg Uitgeschakeld in de 1/16 e finales door FP Houthalen-Genk (1 e nat)
in sporthal Mariaburcht Stevoort met 0 - 2

Beker van Belgie Uitgeschakeld in de 2 e ronde door Carrera Eisden (1 eprov.)
in sporthal Schietskuil te Eisden met 5 - 1

2 e ploeg - 4 e provinciale
Ingeschreven als reserven

Coach : Benny Hermans

Bij het opmaken van de officiële rangschikking wordt door de KBVB-Futsal geen rekening gehouden met de resultaten van de matchen van de reservenploegen en komen hierdoor niet voor in de officiële rangschikking

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Kenny Vanrijt 19
2 Kris Cosemans 18
3 Peter Marechal 17

Scholieren
Coach : Jan Trekels

Spelers : Jan Bogaerts, Jeroen Lepez, Sander Menten, Martijn Orye, Bart Schoubs, Björn Smeets, Kobe Trekels, Brecht Vandersmissen, Lennert Vesters, Pieter Willot

Gezien de invoering van de “Licentie-voorwaarden” voor nationaal spelende clubs, waarbij aan specifieke voorwaarden moet worden voldaan inzake infrastruktuur (aantal zitplaatsen, sterkte verlichting, kleedkamers enz.), de club (vzw, financiële waarborg enz),het sportieve (gediplomeerde trainer, beloften- en jeugdploeg, spelers onder de 21-jaar bij de eerste ploeg enz) heeft het bestuur van Racing Stevoort beslist géén licentie aan te vragen en vrijwillig te degraderen naar 1 e provinciale in het seizoen 2005-2006.

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Jan Trekels,Lode Van Overbeke, Paul Kreemers

1 e ploeg - 3e Nationale
Coach : Lode Van Overbeke

10e en laatste seizoen in nationale reeksen
3e seizoen in 3e nationale met als eindresultaat voorlaatste

Salaam Mechelen 24 - 15 - 4 - 5 - 92 - 67 - 50
Hildas Beringen 24 - 15 - 5 - 4 - 112 - 96 - 49
EGR Zonhoven 24 - 13 - 8 - 3 - 90 - 67 - 42
13. Racing Stevoort 24 - 2 - 20 - 2 - 70 - 132 - 8
14. Vriendschap Merksem Algemeen Forfait

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Marechal 18
2 Samet Candan 12
3 Tim Leers 12
Beker van Limburg uitgeschakeld in de 4 e ronde door ZVK Boxberg Genk
(1 e prov) in sporthal De Kneipp te Bokrijk met strafschoppen (4 - 3) na gelijkspel in de match (4 - 4)

Beker van België uitgeschakeld in de 2 e ronde door ZVK Berkenbos
(4 e nat) in de sporthal Berkenbos met een kansloze 9 - 4

2 e ploeg Satelliet - 4 e provinciale
Coach : Peter Bex en Guy Franssens

3e Plaats

Sahin Sport Hasselt 26 - 23 - 1 - 2 - 163 - 54 - 71
ZVK Beraat Diest 26 - 19 - 7 - 0 - 176 - 91 - 57
Racing Stevoort Satelliet 26 - 16 - 5 - 5 - 133 - 83 - 53
FC Dynamic Zelem 26 - 15 - 7 - 4 - 122 - 91 - 49
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Geert Loncke 22
2 Peter Santermans 19
3 Peter Bex 16
4 Guy Franssens 13

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Jan Trekels,Lode Van Overbeke, Paul Kreemers

1 e ploeg - 1e Provinciale
Coach : Lode Van Overbeke

Eerste seizoen terug in 1e provinciale na de vrijwillige degradatie omwille van de invoering van de licentievoorwaarden voor nationaal spelende clubs.

Eindresultaat: 9e plaats

ZVK Sahin 05 Hasselt 26 - 19 - 3 - 4 - 166 - 95 - 61
C.S.C. Hamont 26 - 18 - 5 - 3 - 124 - 78 - 57
ZVK Maksim Heusden 26 - 17- 5 - 4 - 151 - 88 - 55
ZVK S2 Genk 26 - 16 - 5 - 5 - 85 - 60 - 53
9. Racing Stevoort 26 - 9 - 14 - 3 - 65 - 93 - 30
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Marechal 23
2 Tim Leers 6
3 Maarten Verboven 6
4 Pedro Bonnet 5
Beker van Limburg uitgeschakeld in de 2e ronde door ZVK Ham Hoepertingen.
(3e prov) in sporthal De Kambergen te Borgloon met strafschoppen (4 - 2) na gelijkspel in de match (4 - 4)

Beker van België uitgeschakeld in de 1e ronde door Eurosport Bochelt
(3e nat) in de sporthal Mariaburcht te Stevoort met de strafschoopen (2 - 4) na gelijkspel in de match (5 - 5)

2 e ploeg Satelliet - 4 e provinciale
Coach : Peter Bex en Guy Franssens

Kampioen

Racing Stevoort Sat. 20 - 17 - 0 - 3 - 135 - 49 - 54
C.S. Nieuwerkerken 20 - 15 - 2 - 3 - 130 - 60 - 48
Axtron Wellen Sat. 20 - 10 - 6 - 4 - 84 - 72 - 34
Cafetaria St. Truiden 20 - 10 - 9 - 1- 130 - 149- 31
MVV Herk 20 - 9 - 8 - 3 - 114 - 109 - 30
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Guy Franssens 31
2 Peter Bex 24
3 Peter Santermans 23
Beker van Limburg uitgeschakeld in de 3e ronde door Jet Diepenbeek
(4e prov) in sporthal Fitlink te Diepenbeek met strafschoppen (4 - 3) na gelijkspel in de match (5 - 5)

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Jan Trekels,Lode Van Overbeke, Paul Kreemers

1 e ploeg - 1e Provinciale
Coach : Lode Van Overbeke

Tweede seizoen terug 1e provinciale

Eindresultaat: 10e plaats

ZVK Meeuwen 28 - 24 - 3 - 1 - 127 - 62 - 73
F.S. Madrid Beverst 28 - 18 - 9 - 1 - 106 - 92 - 55
RSC Koersel 28 - 17 - 7 - 4 - 105 - 82 - 55
DRB Rekem 28 - 16 - 8 - 4 - 121 - 80 - 52
10. Racing Stevoort 28 - 9 - 13 - 6 - 94 - 107 - 33
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Marechal 36
2 Tim Leers 18
3 Stijn Put 10
Beker van Limburg uitgeschakeld in de 2e ronde door Substantia Veldwezelt (3e prov.) in de gemeentelijke sporthal te Veldwezelt met de strafschoppen (7-6) na gelijkspel in de match(4 - 4).

2 e ploeg Satelliet - 3 e provinciale
Coach : Peter Bex en Guy Franssens

Caf. Alverberg Hasselt 22 - 17 - 3 - 2 - 86 - 50 - 53
F.C. Dynamic Zelem 22 - 15 - 5 - 2 - 111 - 56 - 47
Racing Stevoort 22 - 14 - 6 - 2 - 99 - 77 - 44
Caf. Sporthal Borgloon 22 - 13 - 7 - 2 - 96 - 59 - 41
ZVK Sparta Wellen 22 - 11 - 8 - 3 - 117 - 83 - 36
In de laatste wedstrijd van het seizoen stuurt Racing Stevoort de kampioen Caf.Alverberg Hasselt naar zijn kampioenenvoerig met een 4 - 1 nederlaag en sluit het eigen seizoen mooi af.
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Geert Loncke 21
2 Guy Franssens 19
3 Peter Santermans 18
4 Stijn Ooms 17

Beker van Limburg uitgeschakeld in de 2e ronde door FC Azzurri Beringen
(3 e prov) in sporthal't Park te Paal met de strafschoppen (4 - 3) na gelijkspel in de match (5 - 5)

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Jan Trekels

1 e ploeg - 3e Provinciale Reeks D
Coach : Peter Bex en Guy Franssens

Eindresultaat: 4e plaats

FC Dynamic Zelem 26 - 24 - 1 - 1 - 139 - 58 - 73
Mannschaft Kortessem 26 - 123- 3 - 0 - 153 - 67 - 69
ZVK Skoda Hasselt 26 - 15 - 4 - 4 - 115 - 57 - 58
Racing Stevoort 26 - 18 - 7 - 1 - 163 - 94 - 55
ZVK Sparta Wellen 26 - 14 - 10 - 2 - 129 - 139 - 44

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Marechal 38
2 Maarten Verboven 22
3 Geert Loncke 20
4 Stijn Put 19

Beker van Limburg : Uitgeschakeld op 01 oktober 2007 in de 2e ronde door Mannschaft Kortessem (zelfde reeks ) in de Gemeentelijke sporthal te Kortessem met 8-7 na een thriller van een match met wisselende kansen op 't einde.

2 e ploeg Satelliet - 4 e provinciale Reeks E
Coach : Jan Liefsoens en Rob Hasevoets

Jet Diepenbeek 24 - 19 - 4 - 1 - 171 - 77 - 58
Racing Stevoort Sat. 24 - 18 - 3 - 3 - 155 - 83 - 57
Welkom Wintershoven 24 - 17 - 6 - 1 - 137 - 93 - 52
De Zwarte Stijlen Wijer 24 - 17 - 6 - 1 - 128 - 84 - 52
Mannschaft Kortessem Sat 24 - 14 - 8 - 2 - 129 - 99 -44
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Jan Liefsoens 46
2 Patrick Bruyninx 23
3 Rob Hasevoets 17
3 Christophe Hermans 17

Beker van Limburg : Uitgeschakeld op 31 augustus 2007 in de 1e ronde door Mannschaft Kortessem Sat.
(zelfde reeks) in de Gemeentelijke Sporthal te Kortessem met de strafschoppen (4-3) na gelijkspel in de match (4 - 4 wordt door de thuisploeg gescoord op 10sec van het einde na dom balverlies in de stevoortse defensie).

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Jan Trekels

1 e ploeg - 3e Provinciale Reeks D
Coach : Peter Bex en Guy Franssens

Eindresultaat: 1e plaats en kampioen en promotie naar 2de

Racing Stevoort 26 - 21 - 2 - 3 - 161 - 83 - 66
zvk Hasselt Store 26 - 20 - 4 - 2 - 162 - 85 - 62
zvk SPR Hasselt 26 - 19 - 5 - 2 - 144 - 74 - 59
Caf. Sporthal Borgloon 26 - 18 - 6 - 2 - 102 - 64 -56
Raedhuys Kortessem 26 - 14 - 10 - 2 - 110 - 105 - 43

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Peter Marechal 49
2 Maarten Verboven 20
3 Geert Loncke 17
4 Peter Bex 15

Beker van Limburg : Uitgeschakeld op 19 november 2008 in de 2e ronde door zvk Bovelingen (zelfde reeks) omdat we wegens diverse redenen over te weinig spelers beschikten om deze midweekmatch op een fatsoenlijke manier te spelen. Daarom spijtig genoeg forfait !!!

2 e ploeg Satelliet - 4 e provinciale Reeks E
Coach : Jan Liefsoens en Rob Hasevoets

Eindresultaat: 2e plaats en promotie als vice-kampioen

Genea '80 Lummen 24 - 23 - 0 - 1 - 233 - 76 - 70
Racing Stevoort Sat. 24 - 16 - 7 - 1 - 130 - 90 - 49
C.S. Nieuwerkerken 24 - 15 - 6 - 3 - 133 - 98 - 48
Mini Sint-Truiden 24 - 14 - 10 - 0 - 98 - 88 - 42
kkk Gor Meldert 24 - 13 - 10 - 1 - 124 - 104 - 40
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Jan Liefsoens 29
2 Tom Van Diest 12
3 Rob Hasevoets 11
3 Christophe Hermans 9
Beker van Limburg : Uitgeschakeld op 17 oktober 2008 in de 1e ronde door ZVK Il Mondo Paal (ongeslagen leider in 3e prov. F) in eigen sporthal Mariaburcht na een bekerthriller op het scherp van de snee, waarin de 3e provincialer de kansen beter wist te benutten.

Bestuur
Voorzitter : Alain Jooken
Secretaris : Michel Koppers
Penningmeester : Michel Koppers
Leden : Benny Hermans, Jan Trekels

1 e ploeg - 2e Provinciale Reeks B
Coach : Peter Bex en Guy Franssens

Eindresultaat: 7e" plaats

zvk Hasselt Store 24 - 19 - 3 - 2 - 165 - 79 - 59
zvk ISS-IS Koersel 24 - 18 - 6 - 0 - 133 - 82 - 54
Futsal Tongeren 24 - 17 - 7 - 0 - 102 - 64 - 51
zvk Terkoest 24 - 16 - 6 - 2 - 165 - 78 - 50
Racing Stevoort 24 - 11 - 11 - 2 - 84 - 95 -35

Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Tim Henkens 28
2 Peter Marechal 22
3 Niels Martens 8
4 Peter Bex 8

2 e ploeg Satelliet - 3 e provinciale Reeks D
Coach : Jan Liefsoens en Rob Hasevoets

Eindresultaat: 5e plaats

zvk SPR Hasselt 24 - 19 - 3 - 2 - 136 - 57 - 59
Genea '80 Lummen 24 - 18 - 2 - 3 - 147 - 82 - 58
Caf. Sporthal Borgloon 24 - 17 - 6 - 1 - 136 - 80 - 52
Pibo Tongeren (Sat.) 24 - 14 - 10 - 0 - 119 - 97 - 42
Racing Stevoort(Sat.) 24 - 12 - 10 - 2 - 111 - 112 - 38
Topschutters
# Naam Doelpunten
1 Jan Liefsoens 34
2 Marc Hendrickx 17
3 Tom Franssens 16
3 Koen Franssens 9

    Racing Stevoort - 2013